2019 - Irek Obstój

2019


Czas: 2019.06.23

Miejsce: Wisła, ujście Jeziorki

Tak po prostu pojechałem sobie wieczorem nad Wisłę. Dużo wody i dużo komarów.


Czas: 2019.06.07

Miejsce: Warszawa, Ursynów, Kopa Cwila. Dni Ursynowa. Dzień II

1) O.S.T.R.

2) Lady Pank

Kolejny dzień w trakcie Dni Ursynowa. Przyszedłem oczywiście na zespół z moich lat studenckich - Lady Pank. Przed nimi grał OSTRy - muzyka zdecydowanie nie z moich klimatów, ale to naprawdę na żywo wchodzi i może się podobać. Potem gwiazda wieczoru,  widać upływ lat ale gitara Borysewicza dalej brzmi rewelacyjnie. Może stałem za blisko sceny bo zamiast wokalu słyszałem wycie wszystkich naokoło 😊. Ale zabawa była.


Czas: 2019.06.07

Miejsce: Warszawa, Ursynów, Kopa Cwila. Dni Ursynowa. Dzień I

1) Poparzeni Kawą Trzy

2) Maleńczuk

Co roku w trakcie Dni Ursynowa  można posłuchać fajnej muzyki. Różne gatunki - ale wszyscy dobrze się bawią, Zapis fotograficzny z pierwszego dnia. Czas: 2019.05.26

Miejsce: Warszawa, okolice metra Imielin

Dzisiaj kwiatki. Jest w sumie Dzień Matki to nawet pasują. Są to moje pierwsze nieśmiałe próby z tym tematem. Nie jest łatwo. Manualny obiektyw sprzed 30 lat  podpięty do lustrzanki trudno okiełznać. Ale podoba mi się to, będę próbować dalej.


Czas: 2019.05.19

Miejsce: Wisła, Warszawa

Do tej pory nie udało mi się zrobić zdjęcia na których światła śródmieścia odbijają się w wodzie. Wiem że to jest strasznie kiczowate ale i tak mi się to podoba. Co prawda za dużo razy nie próbowałem, chyba tylko raz w tamtym roku. Wtedy zdjęcia robione z mostu Skierkowskiego to nie było jednak to. Ale ze tamtych zdjęć wynikało że to powinno się udać z brzegu Wisły. Już po trzech kwartałach się zmobilizowałem 😀  i poszukałem wypatrzonego miejsca. Wynik moich zmagań jest w tym albumie. Czas: 2019.05 Majówka

Miejsce: Łódź

Dość nietypowo pojechaliśmy w czasie majówki do najbliższego dużego miasta - do Łodzi. Był to fajny wypad, miasto niesamowicie się zmienia na lepsze. Dużo do oglądania, a wygląda że będzie tego więcej. Rozkopane ulice, dużo kamienic już bez lokatorów czekających na remont.  Te które zostały odrestaurowane wyglądają naprawdę dobrze.


Czas: 2019.04

Miejsce: Toruń

W sumie pojechaliśmy do Torunia tak mało turystycznie, tylko na jedną noc. 


Czas: 2019.01.27

Miejsce: Wisła, Wyspy Świderskie

Było smutno, ponuro, Słonce nie przebiło się ani razu spod chmur. Ale w sumie miły poranny spacer.


Powered by SmugMug Log In