2020


Czas: 2020.04.20

Miejsce: Warszawa, Ursynów, okolice domu

Taka zabawa inspirowana filmikiem z mojego ulubionego foto-kanału na FB - upRAWiamy (swoja drogą szczerze polecam, jest tam po prostu normalnie) o fotografowaniu kwiatków. . Wróciłem z pracy, wziąłem aparat i wyszedłem sobie szukać wiosny. Wszystkie zdjęcia powstały w 45 min, w odległości 50 od domu. Jednak wiosna jest fajna :-)


Czas: 2020.02.15-18

Miejsce: Wrocław

Takie trochę "pocztówkowe" zdjęcia z wypadu do Wrocławia.


Czas: 2020.02.14

Miejsce: Warszawa, Torwar. Pierwszy koncert pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect z Grzegorzem Markowskim na czele zatytułowanej "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..."

Koncert był ekstra. Bawiliśmy się wspaniale. Szczególnie że była to ostania szansa zobaczyć zespół w takim składzie w W-wie. Fajnie znowu było usłyszeć dobrze znane kawałki. 

Zdjęcia robiłem trochę nietypowo - bo komórką. Jak się okazało można było na koncercie robić zdjęcia. Był tylko jeden warunek, nie można było używać aparatów z wymienną optyką. Niestety żaden z moich aparatów nie spełniał tego warunku . Została mi tylko komórka :-)


Czas: 2020.02.8-9

Miejsce: Zaułki i okolice

Przeurocza wieś w dolinie Supraśli, tuż przy Puszczy Knyszyńskiej. Warunki do robienia zdjęć nie były tym razem rewelacyjne, wyniki walki z nimi wkładam do albumu. No i luty a zimy jak nie ma to nie ma.


Czas: 2020.01.25

Miejsce: Jura Krakowsko-Częstochowska, Góra Zborów

Mieliśmy w pobliżu firmowy wyjazd integracyjny. Ja tylko skorzystałem z okazji i wtarabaniałem się na pobliska górkę z rana. Wschód słońca nie był spektakularny ale coś tam było widać


Czas: 2020.01.24

Miejsce: Jura Góra Zborów, Skały Rzędkowskie

Mieliśmy w pobliżu firmowy wyjazd integracyjny. Przyjechaliśmy trochę wcześniej żeby trochę pochodzić po okolicznych skałkach. Udało się nam dotrzeć ma Górę Zborów i do Skałek Rzędkowskich, potem trzeba było wracać na oficjalną część imprezy.Powered by SmugMug Owner Log In