2020 - Irek Obstój

2020


Czas: 2020.02.14

Miejsce: Warszawa, Torwar. Pierwszy koncert pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect z Grzegorzem Markowskim na czele zatytułowanej "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..."

Koncert był ekstra. Bawiliśmy się wspaniale. Szczególnie że była to ostania szansa zobaczyć zespół w takim składzie w W-wie. Fajnie znowu było usłyszeć dobrze znane kawałki. 

Zdjęcia robiłem trochę nietypowo - bo komórką. Jak się okazało można było na koncercie robić zdjęcia. Był tylko jeden warunek, nie można było używać aparatów z wymienną optyką. Niestety żaden z moich aparatów nie spełniał tego warunku . Została mi tylko komórka :-)


Czas: 2020.01.24

Miejsce: Jura Góra Zborów, Skały Rzędkowskie

Mieliśmy w pobliżu firmowy wyjazd integracyjny. Przyjechaliśmy trochę wcześniej żeby trochę pochodzić po okolicznych skałkach. Udało się nam dotrzeć ma Górę Zborów i do Skałek Rzędkowskich, potem trzeba było wracać na oficjalną część imprezy.Czas: 2020.01.25

Miejsce: Jura Krakowsko-Częstochowska, Góra Zborów

Mieliśmy w pobliżu firmowy wyjazd integracyjny. Ja tylko skorzystałem z okazji i wtarabaniałem się na pobliska górkę z rana. Wschód słońca nie był spektakularny ale coś tam było widać


Powered by SmugMug Log In